KONST / Litografier / Färglitografi 12012134

nr 1201 2134

Ingegerd Möller-Nygren

(f. 1928), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 225/260. Motivet: 25x31 cm

Ingegerd Möller-Nygren, svensk målare född 1928.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 september 2018
kl 20:37:32

3/9 12:10:28 1      Vinnande bud

Ingegerd Möller-Nygren

Läs mer om Ingegerd Möller-Nygren